List/Grid Author Archives: admin

Baseny na Azotorze najwcześniej latem przyszłego roku

Baseny na Azotorze najwcześniej latem przyszłego roku

Za kilka dni mija pierwotny termin oddania do użytku Wodnego oKKa. Nie będzie jednak dotrzymany bo inwestycja mocno się opóźnia. Mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla doskonale pamiętają, że ta kluczowa w tym roku… Czytaj więcej »

Ludzie wyjdą na ulice

Ludzie wyjdą na ulice

Będzie czynny protest w sprawie zanieczyszczeń benzenem. Pikieta odbędzie się w czwartek pod urzędem miasta. Mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla mają dość pozorowanych działań w sprawie poprawy jakości powietrza w Kędzierzynie-Koźlu. Chodzi przede… Czytaj więcej »

Popłynęli do Londynu

Popłynęli do Londynu

W ciągu trzech tygodni dwóch śmiałków z Kędzierzyna-Koźla ma dotrzeć łodzią wiosłową do Londynu . Są już w podróży od tygodnia. Setki mieszkańców Kędzierzyna-Koźla pożegnało dwóch śmiałków, którzy w zeszły… Czytaj więcej »

Konsultacje w sprawie  przebudowy ul. Wojska Polskiego

Konsultacje w sprawie przebudowy ul. Wojska Polskiego

Odbyły się 9 sierpnia w Starostwie Powiatowym w Kędzierzynie-Koźlu. Wielu mieszkańców nie jest jednak przekonanych, czy to taka pilna inwestycja. W ostatnich latach w Kędzierzynie-Koźlu przeprowadzanych było wiele inwestycji drogowych,… Czytaj więcej »

Kierowcy ciężarówek pchają się  pod wiadukt w Śródmieściu

Kierowcy ciężarówek pchają się pod wiadukt w Śródmieściu

W ostatnich dwóch tygodniach doszło do kilku blokad przejazdu pod wiaduktem w centrum Kędzierzyna-Koźla. Do najpoważniejszego wypadku doszło na początku zeszłego. Kierowca ciężarówki, obywatel Ukrainy, zignorował znak informujący o tym,… Czytaj więcej »

Tego lata komary nie powinny nam uprzykrzać życia

Tego lata komary nie powinny nam uprzykrzać życia

Akcja odkomarzania zostanie przeprowadzona na terenie aż 85 hektarów gminy Kędzierzyn-Koźle. Zapłaci za nią miasto. W Kędzierzynie-Koźlu jest sporo rzek, kanałów, stawów i terenów podmokłych. To naturalne środowisko dla komarów,… Czytaj więcej »

Autobus pełny  kobiet na obcasach

Autobus pełny kobiet na obcasach

Próba ustanowienia nietypowego rekordu Polski odbędzie się już w najbliższą niedzielę po godzinie 15,. 00 na terenie zajezdni MZK. Mowa o jak największej liczbie kobiet w autobusie na obcasach. Gościem… Czytaj więcej »

W piątek i sobotę wszyscy spotykamy się na Dniach Miasta

W piątek i sobotę wszyscy spotykamy się na Dniach Miasta

Usłyszymy m.in. Voo Voo, Lao Che, Norbiego i zespół Pectus. Jako support wystąpi również grupa Reggaeside. Czekają nas dwa dni niesamowitej zabawy dla młodych i nieco starszych. Tegorooczne Dni Miasta… Czytaj więcej »

Można odbierać pieniądze ze SKOK

Można odbierać pieniądze ze SKOK

Lokaty  i depozyty klientów upadłej Twojej SKOK wypłacane są przez placówki BZ WBK.  Sprawa dotyczy kilkudziesięciu tysięcy klientów upadłej SKOK w Kędzierzynie-Koźlu. Od kilku dni mogą oni odbierać swoje lokaty i… Czytaj więcej »

Nareszcie! Rusza wypożyczalnia rowerów

Nareszcie! Rusza wypożyczalnia rowerów

Zaplanowano sześć stacji. Miały być czynne już od czwartku. Istnieje możliwość darmowego wypożyczenia jednośladu. Wypożyczalnie rowerów od kilku lat popularne są m.in. w Opolu, teraz mogą z nich korzystać także… Czytaj więcej »

© 2017 Tygodnik PARTNER. All rights reserved / Wszystkie prawa zastrzeżone
Zobacz także: www.kedzierzynkozle24.pl.