Siatkarze pokazali stroje na wybiegu

W Odrzańskich Ogrodach zawodnicy ZAKSY zaprezentowali stroje, w których będą występować w nadchodzącym sezonie .W nowej kreacji wystąpiła też prezes klubu, Sabina Nowosielska.  

»fot. zaksa.pl/Maciej Nowocień

»fot. zaksa.pl/Maciej Nowocień

Piotr Gacek, Jurij Gladyr i Michał Ruciak modelami? Na pewno są siatkarzami ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, choć w ostatnią sobotę musieli wcielić się w nową dla siebie rolę. W galerii handlowej „Odrzańskie Ogrody” zawodnicy wspólnie z prezes Sabiną Nowosielską zaprezentowali nowe stroje, w których będą występować na parkietach PlusLigi w sezonie 2013/2014.
Gladyr przyodział „domowy” strój ZAKSY, a „wyjazdówki” zaprezentował Michał Ruciak. Z kolei Piotr Gacek, jak na libero przystało, otrzymał całkowicie inny strój. W tym sezonie barw kędzierzyńskiego klubu będzie bronił w fioletowo-różowym trykocie. – To typowo męski kolor – żartował podczas pokazowego meczu ZAKSY z Chemikiem Police Dariusz Ślęzak, lepiej znany jako DJ Ucho.
Po oficjalnej prezentacji zawodnicy ZAKSY rozdali setki autografów oraz pozowali do zdjęć.         – Siatkówka jest bardzo popularna w Kędzierzynie-Koźlu i mam nadzieję, że kibice będą nas wspierać przez cały sezon – podsumował Piotr Gacek, libero ZAKSY.
Jeśli chodzi o sprawy sportowe, to w najbliższy weekend siatkarzy ZAKSY czeka ostatni sprawdzian. W Warszawie podopieczni trenera Sebastiana Świderskiego zagrają w Memoriale Zdzisława Ambroziaka.
Źródło: ZAKSA.pl

Aktualna kategoria: SPORT
REKLAMA
© 2019 Tygodnik PARTNER. All rights reserved / Wszystkie prawa zastrzeżone
Zobacz także: www.kedzierzynkozle24.pl.