Przebiegnij 10 kilometrów na 70-lecie Azotów!

Trwają zapisy do VI edycji Biegu Azotowego, który odbędzie się w Kędzierzynie-Koźlu już 9 czerwca. Może i Ty zmierzysz się z dystansem?

Do udziału w tej imprezie, będącej częścią obchodów tegorocznego Dnia Chemika w Kędzierzynie-Koźlu, serdecznie zapraszają organizatorzy – zarząd i pracownicy Grupy Azoty ZAK S.A. Tegoroczny Bieg Azotowy, tradycyjnie, odbędzie się na dystansie 10 km i podzielony zostanie na kategorie: open, wiekowe oraz pracowniczą – dedykowaną osobom zatrudnionym w spółce i grupie kapitałowej, będącej gospodarzem zawodów. Trasa biegu uzyskała atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki (PZLA).

Tegoroczna edycja Biegu Azotowego jest wyjątkowa, gdyż wpisuje się w obchody 70-lecia Grupy Azoty ZAK S.A. i obchody Dni Chemika Grupy Azoty, realizowane w jej głównych spółkach.
Z kluczowych informacji dla potencjalnych uczestników Biegu Azotowego warto podkreślić, że udział w zawodach jest bezpłatny.

Pierwsza edycja Biegu Azotowego odbyła się także w związku z jubileuszem istnienia Grupy Azoty ZAK S.A. Miała miejsce w roku 2013, gdy Spółka świętowała swoje 65-lecie. Inicjatywa od razu spotkała się z zainteresowaniem miłośników sportu i rekreacji, toteż w kolejnych latach Bieg Azotowy wpisał się na stałe w kalendarz wydarzeń sportowych w Kędzierzynie-Koźlu, a jego sława, liczba uczestników oraz ranga systematycznie rośnie.

Dotychczas do startu w Biegu Azotowym 2018 zgłosiło się ponad 160 osób, zapisy wciąż jednak trwają. Dlatego wszyscy miłośnicy czynnego wypoczynku, chcący zmierzyć się z rywalami lub po prostu z dystansem dziesięciu kilometrów, są mile widziani. Zgłoszenia do udziału w VI Biegu Azotowym można dokonać wypełniając stosowny formularz na stronie internetowej Datasport.pl.

Start biegu zaplanowano na sobotę 9 czerwca 2018 o godz. 11:00 pod halą widowiskowo-sportową Azoty przy ul. Mostowej w Kędzierzynie-Koźlu.

Aktualna kategoria: AKTUALNOŚCI
REKLAMA
© 2020 Tygodnik PARTNER. All rights reserved / Wszystkie prawa zastrzeżone
Zobacz także: www.kedzierzynkozle24.pl.