Mecze wspólnie zobaczymy na telebimie pod halą Azoty

Strefę kibica organizuje Grupa Azoty ZAK S.A. oraz TVP 3 Opole. Kibice będą mogli liczyć na darmowy kufelek piwa.
Wiele wskazywało na to, że podczas tegorocznych mistrzostw swiata w piłce nożnej nie będzie oficjalnej strefy kibica w Kędzierzynie-Koźlu. Władze miasta poinformowały, że nie są zainteresowane finansowaniem tego typu atrakcji. Na wysokości zadania stanęła jednak największa firma w mieście Grupa Azoty ZAK S.A. Wspólnie z TVP3 Opole zorganizuje mundialową strefę kibica – ogłosili podczas środowego briefingu prasowego Kamil Bortniczuk (na zdjęciu z lewej), członek zarządu spółki, oraz Mateusz Magdziarz ( z prawej), dyrektor oddziału telewizji. Strefa będzie zlokalizowana przy Hali Azoty, dostępna podczas najbliższych meczów polskiej reprezentacji (19, 24, 28 czerwca). Wstęp do niej będzie bezpłatny.
– Zadbamy o to, aby wprowadzić kibiców w dobrą atmosferę piłkarskiego święta. Jeden z naszych dziennikarzy sportowych będzie animował zabawę w strefie. Przed każdym meczem grupowym z udziałem naszej drużyny w strefie organizowany będzie konkurs, w którym do wygrania będą koszulka meczowa reprezentacji Polski z podpisem Jakuba Błaszczykowskiego oraz piłka z jego autografem – przyznaje Mateusz Magdziarz, dyrektor TVP Opole.
To nie koniec atrakcji, jakie organizatorzy szykują dla kibiców. – Ze strony zakładów serdecznie zapraszamy na piwo. Na część tego piwa jako gospodarz imprezy jesteśmy w stanie zaprosić w pełni tego słowa znaczeniu. O szczegółach będziemy jeszcze państwa informować – poinformował Kamil Bortniczuk, wiceprezes Grupy Azoty ZAK S.A.
Polska w wyniku losowania na MŚ 2018 zagra w grupie H. Terminarz MŚ 2018 w grupie polskiej zakłada spotkania od 19 czerwca do 28 czerwca. W premierowym meczu biało-czerwoni zmierzą się z Senegalem. Rywalizację przeciwko afrykańskiej drużynie zaplanowano na 19 czerwca, a jej początek na godzinę 17:00. W drugiej kolejce mundialu 2018 podopieczni Adama Nawałki sprawdzą się na tle Kolumbii. To spotkanie odbędzie się 24 czerwca o godzinie 20:00. Na zakończenie fazy grupowej MŚ 2018 nasi piłkarze wybiegną w Wołgogradzie przeciwko Japonii. Rywalizacja zamykająca pierwszą rundę mundialu odbędzie się 28 czerwca o godzinie 16:00.
Prawa do transmisji z mistrzostw świata Rosja 2018 w piłce nożnej wykupiła TVP. I właśnie w telewizji publicznej będzie można obejrzeć wszystkie 64 mecze mundialu. Sublicencję od TVP wykupiły Orange TV i Canal+4K. TVP pokaże 52 mecze w jakości 4K, a Canal+ ma prawo do 12 spotkań. Kanał TVP4K powstanie na czas mundialu, a Canal+ 4K Ultra HD wejdzie na stałe do oferty programowej nc+. ELS

Aktualna kategoria: AKTUALNOŚCI
REKLAMA
© 2020 Tygodnik PARTNER. All rights reserved / Wszystkie prawa zastrzeżone
Zobacz także: www.kedzierzynkozle24.pl.