Poznajesz tego złodzieja? Okradł dom w Kędzierzynie

Policja ujawnia nagrania z monitoringu, gdzie widać podejrzanego.

Kilka dni temu na terenie naszego miasta doszło do kradzieży pieniędzy z jednego z domów jednorodzinnych. Podejrzewany mężczyzna dostał się na teren posesji mieszkańca Kędzierzyna Koźla przez furtkę Następnie wszedł przez otwarte drzwi do domu i po kilku minutach z niego wyszedł. Z mieszkania zniknęła gotówka. Przeprowadzone dotychczas czynności pozwoliły na ustalenie wizerunku prawdopodobnego sprawcy.

Osoby, które na opublikowanych zdjęciach rozpoznają tego mężczyznę, proszone są o zgłaszanie się do Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu lub kontakt telefoniczny z prowadzącym sprawę tel. 77 472 46 42 lub z dyżurnym jednostki pod nr 77 472 46 03. – Zapewniamy pełną anonimowość – zapewniają kędzierzyńscy policjanci.
Jednocześnie funkcjonariusze przypominają, aby należycie zabezpieczać swoje mienie. Niestety, ale coraz więcej mieszkańców Kędzierzyna-Koźla zostawia swoje domy otwarte, dotyczy to zwłaszcza osiedli domów jednorodzinnych. U wielu kędzierzynian panuje złudne przekonanie, że sama obecność sąsiadów jest wystarczająca, by odstraszyć potencjalnych złodziei. Nic bardziej mylnego.

Aktualna kategoria: AKTUALNOŚCI
REKLAMA
© 2020 Tygodnik PARTNER. All rights reserved / Wszystkie prawa zastrzeżone
Zobacz także: www.kedzierzynkozle24.pl.